Kohaletoimetamine

Lasteriietelaost ostes on Teil võimalus valida kolme erineva kohaletoimetamise viisi vahel. Lisaks pakume võimalust kaubale ise järele tulla.

EESTI POST

Eesti Posti abiga toome kaubad elukohajärgsesse või mõnda teise Teile sobivasse postkontorisse. Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks "Eesti Post" tuuakse tellitud kaup sõltuvalt paki kaalust postipakina Teie poolt antud kohaletoimetamise aadressile. Tellitud kaupa hoitakse postiasutuses vastavalt kehtestatud tähtajale, mis on näidatud postisaadetise saabunud teatel. Kui Te selle aja jooksul pakile järele ei lähe, saadetakse pakk meile tagasi.


OMNIVA pakiautomaadid

Omniva pakiautomaati saad tellida kaupu, mille max kaal on 30 kg ja mille mõõdud ei ületa 41 cm x 38 cm 64 cm. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Omniva pakiautomaatide asukohad

Smart Posti pakiautomaadid

Smart Posti pakiautomaati saate tellida kaupu, millede kõikide külgede mõõdud jäävad alla 60 cm ja mille kaal jääb alla 25 kilo. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

SmartPosti pakiautomaatide asukohad

Kauba kohaletoimetamise hind sõltub tellitava kauba suurusest ja mahust. Kohaletoimetamise hinda näed osukorvi lehel pärast transpordiliigi valimist.

Kaup postitatakse Teieni 3-5 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist. Kui Te ei ole saadetist saanud rohkem, kui 5 tööpäeva jooksul, palume sellest teatada e-posti info@lasteriieteladu.ee teel.
Sihtkoha muutumise korral palume Teil uued andmed teavitada nii kiiresti kui võimalik. Kui kaup on juba postitatud, ei ole sihtkoha muutmine enam võimalik.
Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel.