KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Siit leiate vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui Teie küsimus jäi vastuseta, siis kirjutage meile julgelt. Vastame Teie küsimustele nii kiiresti, kui võimalik.

Kas tellimusi võib esitada ka telefoni teel?

Jah. Tellimuse saab vormistada www.lasteriieteladu.ee koduleheküljel, telefoni  56459902 või e-posti  info@lasteriieteladu.ee teel.

Mida teha, kui tekkis probleem tellimuse vormistamisega?

Saate võtta meiega ühendust ja me teeme kõik ennast sõltuva, et lahendada Teie probleem nii ruttu kui võimalik.

Kas ma pean registreerima kasutajaks, et tellimus esitada?

Ei pea. Tooteid saab tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui olete registreeritud on Teil eelised: saate tellimusi kiiremini vormistada, jälgida tellimuse staatust ja eelnevate tellimuste ajalugu.

Kui kiiresti jõuab tellitud toode minuni?

Kui tellimus on Teile saadetud, siis ei võta tarneaeg tavaliselt rohkem kui 1-3 tööpäeva. Laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel tellimusi ei väljastata. Kui on aga mingeid viivitusi, siis teavitage meid sellest kindlasti – uurime asja ja anname Teile teada, kaugel Teie pakk on.

Тeie ostukorvis olevad tooted

Teie poolt valitud ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele. Sellisel moel püüame tagada ostuvõrdsuse meie poe klientidele, kuna mitmed pakkumistes olevate toodete arv on piiratud.

Tellimuse vormistamine

Kohe peale tellimuse vormistamist saadame Teile tellimuse kinnituse koos kõikide detailidega. Palun kontrollige täidetud tellimuse õigsust ning enda kontaktandmeid: Teie nimi, perekonnanimi ning telefoni number (soovitavalt mobiil), et saaksime vajadusel Teiega võimalikult lihtsalt ühendust võtta.

Selleks, et saadetis jõuaks kindlasti Teieni, palun veenduge, et tellimust vormistades sisestate korrektselt telefoninumbri ja aadressi.

Mis saab, kui minu poolt tellitud kaup on laost otsas?

Kui teatud põhjusel ei ole meil võimalik Teile tellitud tooteid saata, siis teavitame Teid koheselt sellest e-posti või telefoni teel. Teil on võimalus valida, kas:
1. Tagastame puuduoleva toote maksumuse Teie arveldusarvele või
2. Asendame Teie nõusolekul samaväärse või sarnase tootega.

Kuidas saada kliendiks?

Meie e-poe kliendiks võib saada registreerides end meie veebilehel www.lasteriieteladu.ee. Peale registreerimist saadetakse Teile kinnitus e-posti aadressile.

Teie isiklik  kasutajakonto

Registreerimisprotsessi käigus küsitakse Teie e-posti aadressi. Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et kõiki sooduspakkumiste teavitusi ning kõiki muid informatiivseid teavitusi hakatakse saatma just Teie poolt määratud e-posti aadressile.

Salasõna

Juhul, kui Te unustasite enda salasõna, siis saate www.lasteriieteladu.ee registreerimislehel vajutada nuppu “Unustasin parooli”, seejärel sisestada enda e-posti aadressi, mida kasutasite registreerimise ajal, misjärel saadame Teile uue parooli vastavale e-posti aadressile. Samuti on võimalik enda parooli muuta www.lasteriieteladu.ee lehel «Teie konto» alajaotuses.

Personaalsed isikuandmed

Teil on võimalik vaadata ning muuta enda isikuandmeid veebilehe «Teie konto» alajaotuses. Seal on Teil iga hetk võimalik muuta parooli ning e-posti aadressi. Selleks, et Teie saadetised jõuaksid alati kiiremas korras Teieni, palume Teil regulaarselt uuendada enda muutuvaid isikuandmeid. See käib ka Teie telefoninumbri ning aadressi kohta (maja ning korteri nr). Teie isiklikud andmed on turvaliselt kaitstud ning nende hoidmine on igati vastavuses isikuandmete konfidentsiaalsuse reeglitega.

Kauba eest tasumine

Toodete eest tasumine toimub pangaülekandega.

KOHALETOIMETAMINE

Et saadetis jõuaks kindlasti Teieni, palume kontrollida tellimuse vormistamise ajal, et sisestate õige ja kehtiva aadressi ning telefoninumbri.

TAGASTAMINE

Kas ostetud toodet saab tagastada?

Jah, loomulikult. Juhul, kui Teie poolt tellitud kaup ei sobi Teie suurusega või ei vastanud Teie ootustele, siis on Teil võimalus toode tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastus on võimalik juhul kui: kaup ei olnud kasutuses, tal on säilinud müügivälimus, on originaalpakendis, kleebised, ning dokumendid, mis kinnitavad ostu ja ostutingimusi.

Tellitud toote tagastamiseks palume ühendust võtta Lasteriietelao klienditeenindusega e-maili teel info@lasteriieteladu.ee või telefonil +372 56459902. Tagastatud toote maksumuse hüvitamiseks palume edastada järgmine info: nimi/perekonnanimi, tellimuse number, tagastamisele kuuluv(ad) toode/tooted, täpne selgitus tagastamise põhjustest.
Saadetisi, mille saatekulude eest pole tasutud või mis on ebakorrektselt vormistatud, vastu ei võeta.

Kui olen toote tagastanud, millal saan tagasi toote eest tasutud summa?

Raha tagastatakse pangaülekandega Teie arvele, mille rekvisiidid peavad olema lisatud tagastusankeedile, hiljemalt 30 tööpäeva jooksul alates hetkest, mil oleme toote koos tagastusankeediga kätte saanud. Tagastamisele kuulub kauba eest tasutud summa. Tagastamisele ei kuulu saatekulu maksumus, sest kauba kohaletoimetamine on täielikult läbi viidud ning Teie poolt vastu võetud.

Ebakvaliteetse kauba tagastus ja ümbervahetus

Juhul, kui teie poolt tellitud toode on defektne, ebakvaliteetne või ei vasta tellitud tootele komplekteerimise käigus tekkinud vea tõttu (vale toode, vale suurus, vale värvus jne) on Teil õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist eelpool mainitud viisil. Tagastamisel palume tagastusankeedis ära märkida tagastuse põhjus. Sellisel juhul garanteerime, et Teile kompenseeritakse toote saatekulud. Mõningal muul põhjusel tagastatud toodete saatekulusid ei kompenseerita.

Klienditeenindus

Juhul, kui Teil tekkis kauba tellimisel arusaamatusi või küsimusi, mille kohta Te ei leidnud vastuseid KKK leheküljelt, siis kirjutage aadressil info@lasteriieteladu.ee või võtke ühendust telefoni teel +372 56459902